سیستم کنترل تردد

سیستم جامع کنترل ترددسیستم کنترل تردد یکپارچه سازمانی عبارت است از مجموعه تجهیزات مکانیکی باز و بسته شدن درب، گیت، راه بند و موارد مشابه که توسط یک نرم افزار مدیریتی کنترل می گردد.

در یک سازمان افراد مختلفی اعم از مدیران و کارمندان تا ارباب رجوع و مهمانان و همچنین وسایل نقلیه رفت و آمد می کنند که این افراد بر حسب نیاز و نوع کار اجازه ورود و خروج به داخل و یا بخش ها و اتاق هایی از مجموعه را دارند. به منظور بالا بردن امنیت و سهولت کنترل تردد این افراد سیستم جامع کنترل تردد طراحی گردیده است که با احراز هویت شخص توسط انواع روش های تشخیص مانند کارت، اثر انگشت، تشخیص چهره و موارد دیگر سطح دسترسی شخص تشخیص داده شده و توسط نرم افزار مدیریتی اجازه ورود او به بخش های مجاز داده می شود.

از عملکرد های دیگر سیستم کنترل تردد ثبت وقایع و ورود و خروج ها می باشد تا در صورت بروز هر گونه حادثه بتوان تشخیص داد چه افرادی در زمان بروز اتفاق در محل حاضر بوده اند. از مزایای دیگر این سیستم عدم نیاز به افراد زیاد برای کنترل ورود و خروج بخش های مختلف می باشد و با تعداد محدودی پرسنل حراستی میتوان به صورت کامل مجموعه را کنترل نمود.

در خصوص سیستم کنترل تردد وسایل نقلیه راهکارهای مناسبی توسط این سیستم قابل ارایه می باشد که با راه بند و سیستم کارت خوان، پلاک خوان و RFID مجوز های ورود صادر می گردد.

سخت افزار های مورد استفاده در سیستم کنترل تردد

اولین قسمت تجهیزات سخت افزاری ادوات باز و بسته کردن درب و راه مانند قفل های الکترونیکی، گیت و راه بند پارکینگ می باشد. قسمت بعدی تجهیزات احراز هویت شامل کارت خوان، تشحیص چهره، اثر انگشت و در مدل های پیشرفته تر دستگاه اسکن چشم و موارد دیگر می باشد. این ادوات هویت تشخیص داده شده را به دستگاه مرکزی ارسال کرده و پس از تایید توسط آن اجازه عبور به شخص را صادر می کند.

نرم افزار جامع کنترل تردد

این نرم افزار بر روی یک سرور نصب و در قسمت امنی قرار گرفته و هویت اشخاص به همراه سطح دسترسی لازم در نرم افزار تعریف می شود. تمامی ورودی های تشخیصی از دستگاه های کارت خوان و موارد دیگر به این سرور ارسال گردیده و فرامین لازم برای آنها ارسال می شود.

تیما شبکه افتخار دارد تا با ارایه راهکارهای مناسب و تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات این سیستم را به طور کامل در محل شما به اجرا در بیاورد.

تامین و نصب و راه اندازی انواع سخت افزار های تردد مانند قفل الکترونیکی، گیت و راه بند

تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات تشخیص کارت، بیولوژیکی و RFID

نصب و راه اندازی سرور یکپارچه کنترل تردد و اتصال به ادوات تشخیص